• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

„posiłek w szkole i w domu” - Postęp prac w sp1

2022-09-15

Postęp prac w Szkole Podstawowej nr 1 w Lędzinach, w której trwają prace związane z programem „Posiłek w Szkole i w domu”. Program realizowany jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

W ramach robót remontowych w kuchni wymieniona została posadzka podłogowa i żeliwne rury kanalizacyjne znajdujące się pod posadzką. Wymieniona została także glazura ścienna, a całość wraz z zapleczem kuchennym została pomalowana.

Aktualnie trwają prace zmierzające do zakończenia inwestycji, sprzęt kuchenny jest ustawiany we właściwych miejscach, a sprzęty kuchenne podłączane są do istniejących instalacji.

 

Planowana kwota inwestycji wynosi 80 000,00 zł z czego 64 000,00 zł Gmina Lędziny otrzymała w ramach dofinansowania z programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, natomiast wkład własny gminy wyniesie 16 000,00 zł.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov