2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Polska - Grecja w restauracji Słowiańska

2012-06-12

Po raz pierwszy w Lędzinach miejscowi fani piłki nożnej obejrzeli mecz naszej piłkarskiej reprezentacji na ekranach telewizyjnych w tak licznym gronie, w sobotnie popołudnie 8 czerwca.

Nowi menadżerowie restauracji Słowiańska wpadli na pomysł, żeby zaprosić wszystkich chętnych do tegoż lokalu na mecz otwarcia piłkarskich mistrzostw Europy na wspólne kibicowanie.

Z zaproszenia skorzystało blisko 60 osób.

Menadżer lokalu Tomasz Śleziak zapewnia, że aż do finału Euro 2012 fani piłki nożnej z Lędzin, ale także z okolicznych miejscowości, będą mogli oglądać w restauracji na kilku dużych ekranach telewizyjnych w różnych pomieszczeniach wszystkie mecze mistrzostw Europy w ramach hasła „Poczuj piłkarskie emocje".

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij