2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Połączeni w beatach

2013-11-27

23 listopada w sali „Piast” odbyła się impreza podsumowująca 16 – miesięczny projekt „Połączeni w beatach” . Projekt został dofinansowany w ramach programu „Równać Szanse”.

Realizatorem projektu było Stowarzyszenie Młodzi Aktywni z Bierunia , którego rolę koordynatora pełnił lędzinianin Jacek Moryc. W ubiegłym roku zorganizował grupę młodzieży z lędzińskich gimnazjów i przystąpił z nią do działania. Pomysłem młodzieży był film krótkometrażowy, do którego sami napisali scenariusz, wybrali reżyserów i aktorów oraz charakteryzatorów. Film opowiada o problemach wieku młodzieńczego, jak miłość, kłopoty w szkole, narkotyki, itp. Można go obejrzeć na facebooku: www.facebook.com/wbeatach

  Podczas sobotniej imprezy Jacek Moryc podziękował młodzieży, dyrekcji Miejskiego Ośrodka Kultury, dyrekcjom lędzińskich gimnazjów oraz władzom miasta za udzielaną gościnę oraz wszelką pomoc w realizacji projektu. Wyświetlono też wspomniany film, a potem wysłuchano dwóch młodzieżowych grup hiphopowych, które wystąpiły kolejno na scenie.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij