2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Podziękowania dla Straży Miejskiej w Lędzinach

2016-08-18

Podziękowania dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Lędzinach za pomoc i wsparcie przy organizacji prelekcji "Ja i bezpieczne wakacje"

W dniu 3 sierpnia 2016 r., funkcjonariusze Straży Miejskiej w Lędzinach wraz z policjantami KPP Bieruń oraz OSP w Lędzinach, a także PSP w Tychach wzięli udział w spotkaniu z dziećmi w ramach programu "Wakacje bez uzależnień", zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach. Spotkanie odbyło się w sali widowiskowo-kinowej "Piast" w Lędzinach. W ramach wydarzenia zorganizowano m.in. prelekcję pn.: "Ja i bezpieczne wakacje".

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij