• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Plenerowy ślub w Lędzinach

26 sierpnia 2021

Plenerowy ślub cywilny, to w Lędzinach póki co rzadkość. Ostatni z nich odbył się w sobotę 21 sierpnia 2021 r. Na terenie ogrodu lędzińskiej restauracji Pinocy pobrali się Natalia Bugaj i Sebastian Bugaj. Ślubu cywilnego udzieliła Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel.

Ślub cywilny w plenerze, stanowi marzenie dla wielu przyszłych par młodych. Jest to wyjątkowa uroczystość w odmiennej od klasycznie kojarzonej scenerii. W sobotniej plenerowej uroczystości nie zabrakło słońca, uśmiechu i miłości. Ceremonię wyróżniały także słoneczniki, które stanowiły motyw przewodni dekoracji, a które zapewniła i przygotowała lędzińska kwiaciarnia Sonia.

 

Pragniemy przypomnieć, że na prośbę nowożeńców uroczystość odbywającą się na terenie Lędzin może poprowadzić Burmistrz Miasta Lędziny. Ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego lub poza jego siedzibą na terenie Lędzin może udzielać Burmistrz Miasta lub kierownik USC w Lędzinach. 

 

Zdjęcia wykonał Adam Grygierek

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov