2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Piknik rodzinny na Ratuszu

2012-08-29

W sobotę 25 sierpnia na boisku osiedla Ratusz odbył się piknik

rodzinny podsumowujacy cykl wakacyjnych spotkań „Przyjazna dzielnica,

aktywni mieszkańcy".

Podczas imprezy rozegrano mecz piłki nożnej lędzińskich drużyn amatorskiej ligi powiatowej , w którym Wzgórze pokonało Interię w stosunku 8:3.

 

Dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców cieszyły się liczne konkursy zaplanowane przez organizatora, pokazy sprawności bojowej lędzińskiej OSP, malowanie twarzy przez wolontariuszki Marysię Urbańczyk i Magdę Tomalka.

Największą popularnością cieszył się wyścig rodzinny „Sadzenie ziemniaków", w której najlepszymi okazały się rodziny Białoniów, Chwistków, Wagstylów, i Palków.

Na zakończenie odbyło się pieczenie kiełbasek przy ognisku, które umilał śpiewem i muzyką zespół Zamach - Band w składzie Patryk i Kamil Zamachowski.

 

Organizatorem pikniku był Miejski Ośrodek Kultury, współorganizatorkami radne Krystyna Wróbel, Anna Wójcik Ścierska, Anna Gajer, sponsorem Urząd Miasta Lędziny.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij