2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Orlikowa liga żeńska

2016-10-18

 

16 października na lędzińskim "Orliku" spotkały się cztery dziewczęce drużyny piłkarskie w ramach rozgrywanej wspólnie ligi.

 

Mimo deszczowej aury zawodniczki z rocznika 2005-2006 ochoczo rozegrały spotkania w ramach ligi organizowanej z pomysłu władz klubu KSB Lędziny. W niedzelne przedpołudnie lędzińskie futbolistki nie były nazbyt gościnne dla swoich rywalizek i pokonały kolejno Gieksę Katowice 3:0, KKP Mikołów 3:0 oraz Piastunki Gliwice 4:2. Szczególnie w tym ostatnim meczu zawodniczki trenujące w Lędzinach pokazały charakter, bo przegrywały już 0:1 i 1:2.

 

Trener Radosław Roszak podkreśla jednak niezmiennie, że "nie ma napinki". Nie wynik jest najważniejszy a szlifowanie formy, ćwiczenie techniki, poprawianie umiejętności. Wkrótce może to zawowocować walką o lokalny Puchar Tymbarku (który uprawnia do staru w finałach na Stadionie Narodowym) a w przyszłości - kto wie? - być może uda się skompletować żeńską drużynę, która wystartowałaby w piłkarskiej żeńskiej III lidze.

 

 

Więcej zdjęć z meczów

znajdziesz tutaj

552.jpg
2223.jpg
2104.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij