2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Olimpiada językowa z jezyka angielskiego

2009-11-13

6 listopada br. w Urzędzie Miasta odbył się finał II Edycji Olimpiady z Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów Miasta Lędziny pod hasłem English as an international communication tool.

I miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła Adrianna Brzozowska z SP nr 1.  Nagrodą dla laureatki jest wyjazd na warsztaty językowe w Londynie. II miejsce w tej samej kategorii przypadło Julii Czudaj z SP nr 3. Firma Angmen ufundowała dla niej roczny kurs języka angielskiego. Natomiast III miejsce zdobył Kamil Żmijewski z SP nr 1. Kamil otrzymał materiały do nauki języka angielskiego.

 

W kategorii Gimnazja podział nagród przedstawia się następująco:

  • I miejsce Sebastian Balion - Zespół Szkół, wyjazd na warsztaty językowe w Londynie, organizowane przez firmę Angmen
  • II miejsce Sylwia Woźniak - Zespół Szkół - roczny kurs języka angielskiego w lędzińskiej placówce firmy Angmen
  • III miejsce Sylwia Maślorz - G2 - materiały do nauki języka angielskiego

Nagrody wręczył Burmistrz Miasta i dyrektor firmy Angmen, Mariusz Drogokupiec.  Organizatorem olimpiady jest Urząd Miasta i Firma Edukacyjna Angmen z Lędzin.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij