2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Ogólnopolska stypendiada wczesnoszkolna

2012-04-12

W dniach od 24.11.2011 r. - 29.11.2011 r. uczniowie klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach brali udział w Ogólnopolskiej Stypendiadzie  Wczesnoszkolnej.

W skład  Stypendiady  wchodziły 4 konkursy:

  1. Konkurs czytelniczy "I TY bądź czytelny!";
  2. Konkurs ortograficzny "Ortograf";
  3. Konkurs matematyczny "Plus – Minus";
  4. Konkurs plastyczny "Kreska".

W czterech konkursach łącznie wzięło udział 54 uczniów. Wśród uczniów klas drugich laureatem w konkursie plastycznym została Maja Lisiecka z kl. II b, natomiast  wyróżnienie otrzymały dwie uczennice Martyna Jałowy i Weronika Hachuła. W klasach trzecich wyróżnienie w konkursie plastycznym otrzymała Wiktoria Warzecha. Wśród uczestników konkursu  byli również uczniowie, którym zabrakło kilku punktów, aby otrzymać wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim.

Organizatorami  Stypendiady  były  p. A. Kramarczyk i p. B. Warzecha. Do konkursów dzieci przygotowywały nauczyciele uczący w klasach drugich i trzecich.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij