2017-10-18
Zakończono weryfikację oddanych głosów na poszczególne zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Znane są już wyniki głosowania.
2017-10-18
17 Października Gmina Lędziny wraz z Radnymi zorganizowała akcję pn."Poduszka dla Maluszka". W ramach akcji wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci z Miejskiego żłobka otrzymały od Pani Burmistrz poduszki do spania i przytulania.
2017-10-05
W środę, 4 października w przedszkolu znajdującym się w SP2 odbyło się głośne czytanie przedszkolakom, w którym udział wzięły: Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel oraz Poseł na Sejm Ewa Kołodziej.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2017-08-22
SPRAWDŹ KORZYŚCI Z POWOŁANIA ZWIĄZKU METROPOLITALNEGO
2017-10-05
Pragniemy poinformować właścicieli nieruchomości i mieszkańców Miasta Lędziny, że została zakończona procedura zmiany nazwy ulicy Lucjana Szenwalda.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-09-28
Nocna i Świąteczna opieka zdrowotna bez zmian od 1 października w MZOZ Lędziny
Drodzy Mieszkańcy informujemy, iż nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest w Przychodni Specjalistycznej MZOZ Lędziny przy ul. Pokoju 17, od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 8:00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy, nr tel (32) 326 62 53, (32) 326 73 74

Ogłoszenie o naborze wniosków mieszkańców Lędzin, zainteresowanych montażem ogniw fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej

2017-06-07

Burmistrz Miasta Lędziny ogłasza nabór wniosków mieszkańców do projektu, polegającego na montażu ogniw fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej w budynkach jednorodzinnych, położonych na terenie Gminy Lędziny.

Warunkiem przystąpienia do Programu jest złożenie w terminie do 16 czerwca 2017 roku prawidłowo wypełnionych dokumentów tj:

 • Deklaracji udziału w Projekcie,
 • Ankiety dla uczestnika Projektu
 • Oświadczenia o prawie dysponowania nieruchomością na cele realizacji Projektu oraz w okresie trwałości

 

Dokumenty należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta Lędziny, ul. Lędzińska 55, lub przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta Lędziny, ul. Lędzińska 55, 43-143 Lędziny.

 

Pełna dokumentacja do samodzielnego pobrania, zapoznania się i uzupełnienia, jest dostępna poniżej w wersji elektronicznej oraz w Referacie Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Szkód Górniczych Urzędu Miasta Lędziny.

 

Warunki udziału w projekcie:

 1. Poprawne wypełnienie dokumentacji poprzez uzupełnienie wszystkich pól w poniższych dokumentach:

a) Deklaracja udziału w Projekcie- załącznik nr 2 do Regulaminu

b) Ankieta dla uczestnika Projektu - załącznik nr 3 do Regulaminu

c) Oświadczenie o prawie dysponowania nieruchomością na cele realizacji Projektu oraz w okresie trwałości - załącznik nr 1 do Regulaminu

 1. Złożenie powyższych dokumentów w wyznaczonym miejscu w terminie do 16 czerwca 2017 r..
 2. Spełnienie przez potencjalnego uczestnika projektu warunków zawartych w Regulaminie uczestnictwa w projekcie pn.: „Poprawa efektywności energetycznej poprzez montaż ogniw fotowoltaicznych na budynkach jednorodzinnych oraz użyteczności publicznej w Gminie Lędziny”.

 

Załączniki do pobrania:

 • Zarządzenie Burmistrza Miasta
 • Regulamin uczestnictwa w projekcie
 • Oświadczenie o prawie dysponowania nieruchomością na cele realizacji Projektu oraz w okresie trwałości
 • Deklaracja udziału w Projekcie
 • Ankieta dla uczestnika Projektu
 • Umowa uczestnictwa w Projekcie
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij