2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Ogłoszenie dla rolników

2012-02-08
Wydział Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego planuje w bieżącym roku prowadzić szkolenia dotyczące tworzenia i funkcjonowania grup producentów rolnych w województwie śląskim.

 

Istnieje możliwość uzyskania wsparcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na pokrycie kosztów zakładania i funkcjonowania grup w ciągu pierwszych pięciu lat istnienia.

 

 

Osoby zainteresowane udziałem w tych szkoleniach powinny to zgłaszać telefonicznie do Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Szkód Górniczych (tel. 032 2166511 wew.127) w terminie do 24 lutego br.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij