2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Obywatelski Parlament Seniorów - rekrutacja delegatów

2016-08-22

Informujemy, iż rozpoczął się proces powoływania delegatów na II sesję Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, która odbędzie się w Sejmie 1 października 2016 r.

 

 

Szanowni Państwo

Rozpoczął się proces powoływania delegatów na II sesję Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, która odbędzie się w Sejmie 1 października 2016 r. Zachęcamy organizacje senioralne działające na terenie Lędzin do zgłaszania swoich kandydatów. Informacje nt. zasad powoływania delegatów w skład Obywatelskiego Parlamentu Seniorów na II kadencję oraz arkusz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://www.fundacjaoputw.pl w zakładce: Obywatelski Parlament Seniorów pod informacją
z dnia 18 lipca 2016 w postaci załącznika Zasady akredytacji do II kadencji OPS .

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij