2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-11-23
Zapraszamy Wszystkich Mieszkańców na Jarmark Bożonarodzeniowy 9 Grudnia na Placu Farskim
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Obchody jubileuszu agencji ochrony

2009-09-07

W sobotę, 29 sierpnia, w ośrodku „Olszyce" odbyły się obchody 15-lecia Agencji Ochrony Mienia „Ziemowit". Prezes tej firmy, Tadeusz Szkarłat, który jest członkiem ekskluzywnego Międzynarodowego Motocyklowego Klubu Stróżów Prawa „Blue Knights" zaprosił na jubileusz 11 klubowych kolegów.

Kolumna motocyklistów prowadzona przez samochód policji powiatowej przejechała przez wszystkie gminy powiatu bieruńsko-lędzińskiego propagując po drodze bezpieczną jazdę. W dalszej części uroczystości odprawiona została msza polowa, nagrodzono długoletnich pracowników agencji, przeprowadzono pokazy modeli pływających i latających, zawody w strzelaniu z wiatrówki do tarczy, loterię fantową, pokaz ogni sztucznych, a Józef Habelok woził swoją bryczką wszystkich chętnych. Obchody zakończono zabawa taneczną do której przygrywał zespół zespół „Gwóźdź Programu".

29_08_09_prezes_honor_jed_z_motocykl_arch.jpg
29_08_09_motocykl_z_gr_mmmksp_arch.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij