2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Nowy program – WFOŚiGW w Katowicach.

2016-06-28

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna pilotażowy program dotyczący "ograniczenia niskiej emisji” na terenie województwa śląskiego.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnego budynku mieszkalnegoWnioski o dofinansowanie przyjmowane będą od 11 do 22 lipca 2016 roku. Można je będzie składać w siedzibie WFOŚiGW w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 19 w godzinach od 7:30 do 15:30 lub przesłać pocztą.
 
 

Szczegółowe informacje dotyczące programu można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu: (32) 60 32 252 lub osobiście w siedzibie Funduszu w Katowicach, przy ul. Plebiscytowej 19który będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00. 
Pracownicy WFOŚiGW udzielać będą szczegółowych informacji na temat Programu oraz służyć pomocą przy wypełnianiu wniosków.

 


Zapraszamy do zapoznania się z warunkami programu: http://www.wfosigw.katowice.pl/index.php/likwidacja-niskiej-emisji-program-pilotazowy

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij