2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Nowy numer Lędziny teraz

2012-07-31

W mieście ukazał się nowy numer Biuletynu Informacyjnego Lędziny „Lędziny teraz!".

 

W numerze m.in. „Zdążyć przed mrozem" artykuł dotyczący zamrożeń wodociągów, informacja o nowych inwestycjach w mieście, rozmowa z Czesławem Orzegowskim, nowym radnym w okręgu Lędziny - Zamoście, relacja z posiedzenia czerwcowej sesji Rady Miasta.

 

W numerze również relacje z festynów, imprez kulturalnych i sportowych w mieście.

 

Gazeta dostępna jest również w wersji elektronicznej w zakładce gazeta lokalna BIL.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij