2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Nowe linie MZK w Lędzinach

2012-08-30

Uprzejmie informujemy, że od 3 września Miejski Zarząd Komunikacji  w Tychach przejmuje obsługę linii autobusowych 253 na terenie Lędzin, które prowadzą po trasach zbliżonych do tras linii 952 i 953 obsługiwanych do czerwca br. przez KZK GOP. Autobusy tych linii będą kursować w dni nauki szkolnej po następujących trasach:

252 Rachowy Osiedle - Zamoście - Rachowy Osiedle;

253 Rachowy Osiedle  - Smardzowice - Świniowy Ławecka.

Niestety, w związku z zamknięciem ul. Paderewskiego, do czasu zakończenia budowy kanalizacji autobusy linii 252 i 253 od przystanku „Lędziny Kopalnia Ziemowit" do przystanku „Lędziny Pomnik"  będą w obydwu kierunkach jeździć objazdem ulicami: Pokoju, Jagiellońską i  Lędzińską. W tym czasie nie będą obsługiwane przystanki: „Lędziny Osiedle Dworzec PKP" i „Lędziny Szkoła".

 

Uwaga!

W autobusach linii 252 i 253 obowiązują bilety Miejskiego Zarządu Komunikacji w Tychach.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij