2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Nowe latarnie przy ul.Lędzińskiej

2012-06-12

Zakończył się II etap modernizacji oświetlenia ul. Lędzińskiej. Lampy zostały wymienione na odcinku od ul. Stadionowej do kolejki. Ośmiometrowe latarnie z wyprofilowanymi aluminiowymi słupami zakończone są jednym punktem świetlnym o mocy, która oświetli jezdnię i biegnące wzdłuż niej chodniki.

Nowe lampy mają zainstalowane energooszczędne żarówki wyposażone w mechanizm pozwalający na automatyczne ograniczenie poboru mocy w godzinach nocnych ze 150 do 100 wat z zachowaniem odpowiedniej widoczności na drodze.

Działania te pozwolą uzyskać znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, poprawę jakości i standardu oświetlenia. 

W przyszłym roku planowana jest modernizacja oświetlenia ulicy Hołdunowskiej. Inwestycja będzie realizowana etapami i zakończy się na wysokości cementowni Dyckerhoff.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij