2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Nowa funkcjonalność na stronie

2009-10-28

Zapraszamy mieszkańców, miłośników, sympatyków oraz wszystkich, którym na sercu leżą sprawy naszego miasta, do nowej formy komunikacji jaką udostępniliśmy na stronie.

Jest to "księga gości" pod roboczym tytułem - moje Lędziny. Każdy będzie mógł tam zamieścić informację - o sobie lub od siebie, zamieścić zdjęcia - swoje lub miejsc z którymi czuje się związany, które są dla niego ważne.

 

Mamy nadzieję, że ten portal spotka się z dużym zainteresowaniem, że przyczyni się do poznania mieszkańców Lędzin, osób odwiedzających nasze miasta lub sentymentalnie z nim związanych...

 

Nie zwlekaj! Napisz coś o sobie, dodaj fotkę...poznajmy się :)

     

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij