2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

MOK zaprasza na bezpłatne warsztaty dla dorosłych

2016-10-04

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach przypomina i jednocześnie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Bezpłatne Artystyczne Warsztaty dla Dorosłych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, a przedmiotem ich jest: nauka szydełkowania, rękodzieło - ozdoby świąteczne i inne, nauka fotografii, florystyki, malarstwa oraz orgiami. 

Zajęcia z malarstwa odbędą się 19 października 2016r., prowadzącą będzie Pani Anna Bierońska, która wykonuje fantastyczne obrazy, przykładem jednego z nich jest plakat promujący warsztaty.
 
Zgłoszenia na warsztaty przyjmuje Miejski Ośrodek Kultury, ul. Hołdunowska 39, 43-143 Lędziny,
(tel. 32 326 78 33, e-mail: mokledziny@o2.pl).
 
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

Są jeszcze wolne miejsca.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij