2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Mirosław Leszczyk człowiekiem Roku!

2009-07-03

Mirosław Leszczyk lędzinianin, działacz społeczny, nauczyciel, dziennikarz został Człowiekiem Roku 2008 w plebiscycie ogłoszonym przez tygodnik „Echo". Sportowcem Roku 2008 wybrano Adama Kołodziejczyka również ledzinianina, aktualnego mistrza świata w skacie.

W kategorii Wydarzenie Roku 2008 na pierwszym miejscu znalazło się zamknięcie Izby Porodowej w Lędzinach.

Tegoroczny plebiscyt trwał od 28 stycznia do 31 maja. 24 czerwca odbyła się uroczysta gala w sali Muzeum Miejskiego w Tychach.

Mirosław Leszczyk to postać znana społeczności ledzińskiej. To osoba z inicjatywą o duszy społecznika, która bezinteresownie przyczynia się do promocji naszego miasta w prasie.

Serdecznie gratulujemy laureatom plebiscytu i życzymy dalszych sukcesów

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij