2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert bluesowy

2011-03-16

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta na muzyczną imprezę I Blues Kwiecień Granie w sali widowiskowo-kinowej „Piast" 1 kwietnia o godzinie 19.00. 

Pomysłodawcą imprezy jest Piotr Musioł - członek zespołu Blue Band Blues. Impreza w zamierzeniach Miejskiego Ośrodka będzie miała charakter cykliczny. Na deskach lędzińskiej sceny prezentować się będą bluesowe profesjonalne zespoły z całej Polski. W czasie tegorocznej edycji będzie można zobaczyć trzy zespoły SKL Blues z Kłobucka, Bieruń Blues Band z Bierunia oraz nasz rodzimy mokowski Blue Band Blues. Wszystkie występujące zespoły zagrają muzykę Blues.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij