• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Majowe Imprezowanie na Farskim

2019-05-20

"Majowe Imprezowanie na Farskim" za nami. Pomimo początkowych zawirowań pogodowych impreza odbyła się bez większego poślizgu.19 maja  od godziny 16.00 nieśmiało wyjrzało słońce i tak już było do samego końca. Zespół "Magia" rozpoczął farskie imprezowanie,  jak zwykle zachwycili wykonaniem znanych nie tylko polskich piosenek.Podczas imprezy czekało na mieszkańców wiele atrakcji, m.in.  w sali tanecznej odbywały się warsztaty z czekolady, w sali audiowizualnej Panie mogły korzystać z porad dietetyka, makijażystki a także dokonać pomiaru nawilżenia skóry oraz wykonać zabieg na dłonie.

Klub Aktywności Seniora przygotował niespodziankę; każdy uczestnik mógł napić się kawy i poczęstować pysznym domowym ciastem. O 17.00 Dariusz Kryla przedstawił uczestników zajęć tanecznych. Grupa młodzieży zaprezentowała swoje umiejętności w tańcu Hip hop oraz Breakdance . Równolegle na placu odbywały się konkursy plastyczne z nagrodami dla Mam i dzieci. Niezwykłym punktem programu okazał się pokaz mody przygotowany przez sekcję krawiectwa pod kierunkiem Anity Piszczek. W przygotowanie pokazu zaangażowały się nie tylko uczestniczki sekcji ale również ich dzieci.
O 18.30 zagrał zespół "Zgon na lekcji chemii". Zespół wystąpił po raz kolejny na Placu Farskim i jak zawsze była to prezentacja na wysokim poziomie. Młodzież śpiewa utwory w mocnym stylu Noise rock jednak fanów tego typu muzyki w Lędzinach nie brakuje. Na zakończenie od 19.30 odbyła się dyskoteka z DJ Robee Jay. Dziękujemy za obecność i wspólna zabawę. Cieszymy się, że burza nie odstraszyła mieszkańców.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov