• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Mają nową kuchnię

2020-03-09

Przedszkole Miejskie nr 3 ma nową, w pełni wyposażoną kuchnię. Placówkę otwarto we wrześniu ubiegłego roku i od razu rozpoczęto starania o wyposażenie pomieszczenia kuchennego. Do tej pory korzystano z usług cateringowych. Inwestycję za prawie 50 tys. zł sfinansowano z budżetu miasta i dotacji Urzędu Marszałkowskiego.

Zamontowano tutaj między innymi nowy piec konwekcyjno-parowy, taboret gazowy, szafy chłodnicze.

 

W ubiegłym tygodniu (4 marca 2020 r.) przedszkole odwiedziła burmistrz Krystyna Wróbel i radna Bogumiła Stolecka. Obecne były też sekretarz miasta Anna Wiaderny oraz Monika Homańczyk, przewodnicząca Rady Rodziców. Wspólnie z dziećmi oficjalnie otwarto nowe pomieszczenie. Przedszkolaki specjalnie z tej okazji zaprezentowały program artystyczny poświęcony zdrowemu odżywianiu. Jak zapewnia dyrekcja przygotowywane posiłki są pełnowartościowe, bogate w warzywa i owoce, o minimalnej zawartości tłuszczu oraz cukru. Wszystko zgodnie z zaleceniami Państwowego Instytutu Żywienia.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov