Działki na sprzedaż
2020-02-27
W zakładce "Aktualności" na stronie internetowej: gis.gov.pl znajdują się komunikaty i informacje Głównego Inspektora Sanitarnego na temat koronawirusa SARS-CoV-2.
2020-02-24
Informacje o zaplanowanych transmisjach umieszczane są na stronie internetowej www.ledziny.pl w zakładce aktualności oraz w zakładce nagrania z pracy Rady Miasta. Transmisja na żywo dostępna jest w godzinach trwania Sesji oraz Sesji Nadzwyczajnych Rady Miasta Lędziny
2020-06-29
Szanowni Mieszkańcy! Bezpłatne porady prawne w Urzędzie Miasta Lędziny udzielane będą tylko telefonicznie pod numerem 32 216 65 11 w.197 w poniedziałek od godziny 14:30 do godziny 16:30 DO ODWOŁANIA
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2020-02-24
Dziesięciu radnych nie poparło realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa łącznika drogowego od ul. Pokoju do ul. Lędzińskiej w Lędzinach”, jako pierwszego etapu budowy łącznika od osiedla Centrum do węzła drogowego "Olszyce". W związku z powyższym gmina Lędziny nie otrzyma dofinansowania w wysokości około 4,3 mln zł na realizację tego zadania.
2020-01-01
Co zyskasz dzięki e-recepcie? jeżeli przepisano Ci więcej leków, nie musisz prosić o odpis i nie utracisz refundacji — każdy lek możesz kupić w dowolnej aptece nie ma ryzyka, że otrzymasz niewłaściwy lek — e-recepta jest zawsze czytelna nie zgubisz jej — wszystkie e-recepty zapisują się na Twoim Internetowym Koncie Pacjenta zrealizujesz ją w każdej aptece w Polsce
2018-02-12
Przedmiotem oferty jest przeznaczona na sprzedaż gminna nieruchomość gruntowa objęta granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, położona w mieście Lędziny o powierzchni 2,9050 ha.

Mają nową kuchnię

2020-03-09

Przedszkole Miejskie nr 3 ma nową, w pełni wyposażoną kuchnię. Placówkę otwarto we wrześniu ubiegłego roku i od razu rozpoczęto starania o wyposażenie pomieszczenia kuchennego. Do tej pory korzystano z usług cateringowych. Inwestycję za prawie 50 tys. zł sfinansowano z budżetu miasta i dotacji Urzędu Marszałkowskiego.

Zamontowano tutaj między innymi nowy piec konwekcyjno-parowy, taboret gazowy, szafy chłodnicze.

 

W ubiegłym tygodniu (4 marca 2020 r.) przedszkole odwiedziła burmistrz Krystyna Wróbel i radna Bogumiła Stolecka. Obecne były też sekretarz miasta Anna Wiaderny oraz Monika Homańczyk, przewodnicząca Rady Rodziców. Wspólnie z dziećmi oficjalnie otwarto nowe pomieszczenie. Przedszkolaki specjalnie z tej okazji zaprezentowały program artystyczny poświęcony zdrowemu odżywianiu. Jak zapewnia dyrekcja przygotowywane posiłki są pełnowartościowe, bogate w warzywa i owoce, o minimalnej zawartości tłuszczu oraz cukru. Wszystko zgodnie z zaleceniami Państwowego Instytutu Żywienia.

805kuchniapm3otwarcie.jpg
811kuchniapm3otwarcie.jpg
809kuchniapm3otwarcie.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij