2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

LSNRONiIR uczestniczy w projektach unijnych

2011-06-17

Trwają zajęcia z nauki pływania i nauki gry w szachy w ramach projektu „Sport drogą do równości " Lędzińskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin.

W każdy poniedziałek i środę 15 osób uczestniczy w zajęciach z nauki pływania, natomiast we wtorki odbywają się zajęcia z nauki gry w szachy, z których również uczestniczy 15 osób. Równolegle odbywają się zajęcia z szkolenia żeglarskiego realizowanego w ramach projektu „Z wiatrem w żaglach". W ramach szkolenia 15 osób uczestniczy z kursu na zbiorniku wodnym w Chełmie śląskim gdzie poznają kulturę żeglarska, podstawowe pojęcia i manewry żeglarskie.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij