2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

LOK świętował dwa jubileusze

2009-10-30

27 października, w Powiatowym Centrum Społeczno - Gospodarczym odbyła się niecodzienna uroczystość. Stowarzyszenie Liga Obrony Kraju świętowało dwa jubileusze: 10 lat działalności w powiecie bieruńsko-lędzińskim oraz 40 lat modelarstwa w Lędzinach.

Prezes zarządu powiatowego LOK, Franciszek Musioł, przypomniał historię lędzińskiej modelarni, założonej i przez wiele lat prowadzonej przez Arkadiusza Banasia oraz początki i rozwój powiatowej organizacji LOK-owskiej, która w chwili obecnej liczy już 135 osób.

Uroczystość uświetniła wystawa dorobku kół modelarskich, pokazy modeli zdalnie sterowanych i promocja biuletynu okolicznościowego. Zawody w strzelaniu z pistoletu wygrał Andrzej Malorny przed Heleną Palką i Jackiem Karkoszką.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij