2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Lędzińscy szachiści w Altrip

2011-07-13

Od 1 do 4 lipca br. reprezentacja Klubu Szachowego Górnik Lędziny gościła w nadreńskim mieście Altrip z okazji regionalnego święta Fischerfest.

Towarzyskie spotkanie między Ksz Lędziny a drużyną Schaschklubu 1926 Altrip zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 5,5 pkt:2,5 pkt. Z drużyny lędzińskiej zwycięstwo odniósł tylko Bogusław Gondzik, swoje partie zremisowali prezes Bogusław Dzierżak, Józef Kaleta i Paweł Kwaśniewski.

 

Mimo porażki drużyna Górnika Lędziny nadal prowadzi, ale już tylko 6:5.

W otwartych indywidualnych zawodach szachowych zwyciężył Dawid Gondzik przed Bogusławem Dzierżakiem, Rafałem Królem i Pawłem Kwaśniewskim. W otwartym turnieju 16 drużyn szachowych, które rozegrano z okazji święta Fischerfest I reprezentacja lędzińskiego klubu w składzie Dawid Gondzik, Bogusław Dzierżak, Rafał Król i Paweł Kwaśniewski zdobyła V miejsce.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij