2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Lędzinianie zamiast złota z brązem

2010-10-27

Nie udało się drużynie Skat Klubu OSP Lędziny utrzymać jednopunktowego prowadzenia w rozgrywkach I-ligowych i mimo niezłej gry (10 pkt) w ostatniej, szóstej kolejce, rozegranej 3 października (niedziela) spadła ona na trzecie miejsce ustępując małymi punktami Silesii Rybnik, a przede wszystkim nowemu drużynowemu mistrzowi Polski, I reprezentacji KWK Bolesław Śmiały Łaziska.

Skaciorze z Łazisk okazali się rewelacją ostatniej rundy zdobywając aż 13 pkt i awansowali na najwyższy stopień podium z czwartego miejsca ! Poza podium znalazły się Asy Żory, Amicus KWK Staszic Katowice, Skat Klub Kobiór i Zagłoba Tychy. Wszystkie cztery drużyny z okręgu tyskiego zmieściły się w pierwszej siódemce I ligi skatowej, w której rywalizowało 20 zespołów.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij