2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Lędzinianie laureatami XII Grand Prix Bierunia w Formach Sztuk Walki

2009-02-04
 

W dniu 31.01.2009 odbyło się XII Grand Prix Bierunia o Puchar Burmistrza Miasta Bieruń w Formach Sztuk Walki. W poszczególnych konkurencjach wystartowało 130 zawodników .Zawody rozgrywane były z podziałem na kategorie wagowe (walki semi - kontakt) i wiekowe w konkurencjach: kata, kata z bronią, kata synchroniczne.


W zawodach wzięli udział zawodnicy z Lędzin:

Paulina Kula

Karolina Kula

Włodzimierz Kłoda

Paweł Kłoda

Paulina Wojtala

Szymon Wojtala

 

Lędzińscy zawodnicy zdobyli następujące miejsca:

Paulina Kula - złoty medal w kata z bronią ,srebrny medal w kata oraz puchar dla najlepszej zawodniczki do lat 8, Karolina Kula - złoty medal w kata, srebrny medal w kata z bronią , złoty medal w synchron kata oraz tytuł najlepszej zawodniczki do lat 16, Włodzimierz Kłoda - 2 srebrne medale w kata i kata z bronią, Paweł Kłoda 2 złote medale w kata i kata z bronią oraz puchar dla najlepszego zawodnika do lat 8, Szymon Wojtala - 2 brązowe medale w kata i kata z bronią, Paulina Wojtala I- V miejsce w kata.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij