• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Kreatywne wakacje w MOK-u – na półmetku

29 lipca 2022

"Kreatywnie dookoła świata" pod takim hasłem w Miejskim Ośrodku Kultury organizowane są zajęcia wakacyjne. Dzieci poznają tradycje i obyczaje z różnych zakątków świata.

Zdjęcia: MOK  GALERIA ZDJĘĆ

W MOK-u w te wakacje pojawiły się już kowboje i kowbojki na własnoręcznie wykonanych rumakach, piraci, którzy podczas gry terenowej poszukiwali skarbów, a także księżniczki i rycerze dla których francuskie zamki nie mają już tajemnic. Dzieci nauczyły się też kroków m.in. słynnej „Makareny”, a także poznały gorące rytmy rodem z Brazylii i Kuby, skosztowały przysmaków orientalnej kuchni. Podczas warsztatów teatralnych uczyły się pantomimy, a w trakcie zajęć sportowych gry w petanque.

 

Przypominamy, że dzieci w wieku od 7 do 14 lat cały czas mogą zapisywać się na zajęcia, które organizowane będą w MOK-u do 26 sierpnia br. Warsztaty w ramach alternatywnych form spędzania czasu wolnego finansowane są ze środków gminy Lędziny.

 

Zapisy: w siedzibie MOK w Lędzinach ul. Hołdunowska 39, w godzinach od 10:00 - 15:00.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov