• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Kreatywne wakacje w Miejskim Ośrodku Kultury

7 sierpnia 2019

Połowa wakacyjnych zajęć zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach pod hasłem „Kreatywne Wakacje” już za nami.

Pora na pierwsze podsumowania. W lipcu w czasie 23 dni pracownicy MOK zorganizowali 138 godzin kreatywnych zajęć i warsztatów o różnorodnej tematyce dla dzieci w różnym wieku. W codziennych spotkaniach w lipcu łącznie wzięło udział 212 dzieci. Propozycja MOK została przygotowana tak, aby trafić do dzieci o różnych zainteresowaniach, a stopień trudności wykonywanych zadań był dostosowany do wieku uczestników.

Podsumowując ten miesiąc, z satysfakcją możemy przyznać, że każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Cel został osiągnięty, o czym świadczy wzrostowa frekwencja. W harmonogramie zajęć odbywających się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 znajdują się zajęcia o różnorodnej tematyce kształtujące kreatywność, rozwijające wyobraźnię a przede wszystkim będących źródłem dobrej zabawy.

Sierpień zapowiada się równie ciekawie. W planach: kontynuacja „Pirackich warsztatów”, zajęcia „Wokół areny cyrkowej”, ”Świat rycerzy i księżniczek” oraz w „Tajemniczym ogrodzie”.

Musimy jeszcze wspomnieć, że oprócz kreatywnych zajęć od poniedziałku do piątku, MOK stara się organizować koncerty i wydarzenia w czasie weekendów.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov