2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Kradzież kabli telefonicznych w rejonie Lędzin

2012-06-29

W ostatnim czasie na terenie Lędzin regularnie dochodzi do kradzieży kabla z linii telekomunikacyjnych. W wyniku tych zdarzeń notorycznie występują problemy w łączności telefonicznej z instytucjami miejskimi.

Służby miejskie oraz burmistrz miasta interweniowały w tej sprawie już kilkukrotnie w Telekomunikacji, jednak problem kradzieży kabli telefonicznych to temat, który niestety nadal powraca.

Apelujemy do wszystkich osób, które w ciągu ostatnich kilku dni mogły natknąć się na podejrzane osoby, które mogły dokonać tego przestępstwa o kontakt z Policją pod numerem 32 32 33 255  lub 997.

 

W chwili obecnej brak łączności jest z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Kontakt pod numerem telefonu 508 313 376

 

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij