• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Konkurs „w lesie dzieci się nie nudzą”

20 listopada 2023

W sobotę 18 listopada 2023 r. o godzinie 11:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 7 odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie fotograficznym „W lesie dzieci się nie nudzą”.

fot. Nadleśnictwo Katowice - PGL Lasy Państwowe (https://www.facebook.com/NadlesnictwoKatowice)

 

Konkurs został zorganizowany przez stowarzyszenie Kuźnia Inicjatywy Obywatelskiej i Nadleśnictwo Katowice. Na uroczystość przybyli uczestnicy konkursu – dzieci, które były bohaterami fotografii oraz ich rodzice. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki od partnerów i sponsorów konkursu.

 

W dwóch kategoriach wiekowych zostały wręczone wyróżnienia oraz nagrody główne. Wyróżnieniami były książki edukacyjne. Nagrodami były karty podarunkowe o wartości: 300 zł, 250 zł i 200 zł do wybranych przez laureatów sklepów: SMYK, EMPIK, RTVeuroAGD oraz MEDIAEXPERT.


Było mnóstwo dobrej zabawy, pozytywnych emocji i uśmiechu. Na zakończenie uroczystości, zapowiadając kolejną edycję konkursu, organizatorzy podziękowali uczestnikom i gościom za przybycie oraz partnerom i sponsorom konkursu za poczęstunek i upominki.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov