2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Konkurs "ECO - MARZANNA" rozstrzygniety, nagrody rozdane!!!

2010-04-21
W dniu 12.04.2010 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury zebrała się Komisja, która rozstrzygnęła konkurs na "Eco Marzannę"

Komisja w składzie: Beata Kozioł - Przewodnicząca Komisji, Jan Kasprzyk - Członek Komisji, Piotra Sabat - Członek Komisji oraz Agnieszka Kupczyk - Członek Komisji  wyłoniła  następujących zwycięzców:

kategoria - przedszkola

I miejsce - Agnieszka Kozubek - MP nr 2 Lędziny

kategoria - szkoły podstawowe

I miejsce - Marcel Kaczmarek  - SP nr 3 Lędziny

II miejsce - Maciej Ścierski - SP nr 6 Tychy 

III miejsce - Natalia Tomala, Klaudia Szeliga, Sylwia Chrobok, Natalia Michalska - Sp nr 3 Lędziny 

kategoria - gimnazja

- Karolina Żerańska - G 1 Lędziny 

 

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!! 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij