• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Komunikat: Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

2019-05-09

Szanowni Państwo Rolnicy,

W tym roku (po raz drugi), wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe są składane przez internet za pomocą aplikacji eWniosekPlus. Wykorzystując doświadczenia kampanii 2018 oraz sugestie ze strony beneficjentów w aplikacji wprowadzono szerego ułatwień, dzięki którym stała się ona bardziej intuicyjna.

Wśród udogodnień jest m.in.: rozszerzenie informacji prezentowanych w tabeli z działkami referencyjnymi, dodano również tabelę z podsumowaniem powierzchni zgłoszonych do danej płatności w zakładce "podsumowanie".

Należy podkreślić, że w razie jakichkolwiek wątpiliwości rolnicy moga zgłaszać się po pomoc w wypełnianiu wniosków czy w sprawach związanych z obsługą techniczną aplikacji do biur powiatowych ARiMR.

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa Rolników, do jak najszybszego składania wniosków o dopłaty bezpośrednie bez oczekiwania na ostatnią chwilę - czyli na ostatni dzień kampanii to jest 15 maja 2019 roku.

Szanowni Państwo Rolnicy, nie odkładajciezłożenia eWnioskuPlus o dopłaty na ostatnią chwilę.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov