2018-11-26
22 listopada odbyła się pierwsza, uroczysta sesja Rady Miasta Lędziny ósmej kadencji, podczas której odbyło się Ślubowanie Radnych oraz Ślubowanie Burmistrza Miasta Lędziny. Podczas pierwszej sesji wybrany został także przewodniczący oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta.
2018-02-12
Przedmiotem oferty jest przeznaczona na sprzedaż gminna nieruchomość gruntowa objęta granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, położona w mieście Lędziny o powierzchni 2,9050 ha.
2017-12-01
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotyczącą współpracy Gminy Lędziny i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lędzinach.
2018-04-14
Szanowni MIESZKAŃCY, Uprzejmie informuję, że w Urzędzie Miasta Lędziny przy ul. Lędzińskiej 55, I piętro, pok.111 istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej przez mieszkańców Lędzin w każdy poniedziałek od godz.14:30 do godz.16:30. Burmistrz Miasta Krystyna Wróbel
2018-05-21
Gmina Lędziny zleciła opracowanie projektu koncepcyjnego przebiegu łącznika drogowego ul. Lędzińskiej z ul. Zawiszy Czarnego. Planowany przebieg obrazują załączone rysunki. Utworzenie łącznika to ważny element działań podejmowanych na rzecz poprawy jakości infrastruktury drogowej na terenie Lędzin.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Komputerowe Prawo Jazdy dla osób pracujących z województwa śląskiego

2011-10-05

Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM organizuje kurs „Komputerowe Prawo Jazdy dla osób pracujących z województwa Śląskiego". Projekt w całości jest finansowany z budżetu Unii Europejskiej i budżetu RP, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

 

 

Osoby, które przystąpią do projektu będą uczestniczyć w szkoleniu e-learning z biurowej obsługi komputera (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, prezentacje multimedialne, bazy danych w wersji podstawowej, Internet) oraz otrzymają Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL), na który egzaminy odbędą się w certyfikowanym ośrodku w Beskidzie Małym koło Żywca (nocleg i dojazd jest bezpłatny).

 

Zachęcamy do zainteresowania naszym projektem Państwa pracowników. W każdej firmie i instytucji potrzebne są osoby potrafiące na odpowiednim poziomie obsługiwać komputer i jego podstawowe biurowe aplikacje. Udział w naszym projekcie to zysk dla każdej firmy i dla każdego Pracownika w postaci zaoszczędzonego czasu i nerwów.

 

Zapraszamy na stronę http://www.ecdl.signum24.pl/ gdzie odnaleźć można wszystkie informacje związane z projektem i formularz zgłoszeniowy!

 

W ramach projektu Uczestnik otrzymuje BEZPŁATNIE:

 

- dostęp do Platformy e-learningowej oraz wszystkich materiałów w niej zgromadzonych,

- opiekę merytoryczną Trenera, który pomoże w zrozumieniu przedstawionych informacji,

- możliwość udziału w egzaminach ECDL,

- nocleg i wyżywienie w ośrodku, w których zostaną przeprowadzone wyjazdy, na których m.in. zostaną przeprowadzone egzaminy ECDL,

- przejazd do ośrodka i z powrotem,

- certyfikat po zakończonym szkoleniu e-learningowym,

- certyfikat po zdanych egzaminach.

 

W projekcie może wziąć udział każdy, kto spełnia następujące wymagania:

 

- ma ukończone 18 lat i nie ukończone 36 lat

- jest mieszkańcem (posiada adres zamieszkania) w województwie Śląskim

- osoby pracujące, posiadające zatrudnienie na podstawie: umowy o pracę / mianowania / powołania / umowy zlecenie / umowy o dzieło,

- posiada stały dostęp do internetu umożliwiający swobodne korzystanie z Platformy e-learningowej,

- posiada elementarną wiedzę z zakresu obsługi komputera, która chce rozszerzyć biorąc udział w naszym projekcie,

- ma czas, aby wyjechać na 2 weekendowe wyjazdy, na których będą przeprowadzone egzaminy z poszczególnych działów materiału szkoleniowego,

- chce zwiększać swoje umiejętności i zdobyć wartościowy certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę i umiejętności,

- wypełni formularz zgłoszeniowy i prześle go w wersji papierowej na adres Organizatora.

 

Jak się zgłosić

 

1. Wypełnić INTERNETOWY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny na stronie http://www.ecdl.signum24.pl/

2. Pobrać DOKUMENTY z w/w strony i wysłać pocztą (lub dostarczyć osobiście) do siedziby Stowarzyszenia.

3. Poczekać na maila z informacją o przyjęciu do projektu.

4. Następnie otrzymasz maila zwrotnego z danymi potrzebnymi do zalogowania się na platformę e-learning oraz informacje jak z niej korzystać.

5. Już możesz przystąpić do nauki!

 

Obecna rekrutacja tylko do 15 października 2011r., pozostały już tylko pojedyncze wolne miejsca. Decyduje kolejność zgłoszeń !

 

W razie pytań służymy pomocą

Zespół SGM SIGNUM

608 53 63 00

sgmsignum@gmail.com  

 

Adres e-mail został pozyskany z ogólnie dostępnej bazy danych oraz ze stron internetowych.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij