2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Kolejny sukces Helmuta Szewczyka

2012-10-11

8 września Helmut Szewczyk, weteran kolarstwa szosowego w górskich mistrzostwach Polski Masters i Cyklosportu rozegranych na 54 - kilometrowej trasie na terenie województwa podkarpackiego wywalczył czwartą lokatę.

To nie pierwszy sukces jaki pan Helmut odniósł w tym roku. 12 maja, zdobył trzecie miejsce podczas ogólnopolskiego wyścigu o puchar burmistrza Buska Zdroju. W mistrzostwach Polski weteranów w gminie Miedźno koło Częstochowy zajął czwarte miejsce. 3 czerwca zajął piąte miejsce w szosowych mistrzostwach Polski ze startu wspólnego, które odbyły się w Psarach. 29 lipca zdobył srebrny medal w ogólnopolskim wyścigu po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Gratulujemy!

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij