2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Kawalerowie kontra żonaci

2009-05-25

W piątek, 15 maja, na boisku przy ul.Sobieskiego, pracownicy oddziału teletechnicznego kopalni Ziemowit rozegrali mecz piłkarski kawalerowie kontra żonaci.

Wbrew pozorom żonaci stawili kawalerom silny opór i ulegli im zaledwie w stosunku 5:6. Gole dla zwycięzców zdobyli : Adam Kluska - 2 oraz Grzegorz Rozmus, Mateusz Kostka, Marek Kłodawski i Karol Ćwirzewicz po jednym, a dla pokonanych : Andrzej Lukowiec - 2, a po jednym Arkadiusz Kansy, Andrzej Kuc i Zenon Mróz. W tym samym stosunku kawalerowie wygrali tez serię rzutów karnych.

Dalszy ciąg integracji pracowników oddziału teletechnicznego odbywał się już w ramach ożywionej dyskusji pomeczowej przy kiełbasce z grilla i piwie.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij