2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Jubilaci w Urzędzie

2011-06-21

 W dniu 21 czerwca 2011 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Lędzinach odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Medale nadane przez prezydenta Bronisława Komorowskiego otrzymały pary z 50-letnim stażem małżeńskim. W tym roku medale  otrzymali Weronika i Józef Wybraniec, Anna i Henryk Kulscy, Krystyna i Alojzy Watoła, Helena i Teofil Graca, Albina i Tadeusz Sumera. Parą obchodzącą złote gody był również były burmistrz miasta Władysław Trzciński wraz z żoną Heleną.

 

Aktu wręczenia medali dokonał burmistrz miasta Wiesław Stambrowski przy współudziale kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Renaty Ścierskiej.

Po wręczeniu medali i kwiatów jubilaci zostali zaproszeni do pamiątkowego zdjęcia. Następnie udali się na poczęstunek. W czasie długich rozmów goście wspominali młode lata, okres pracy zawodowej, czas budowy urzędu, wspólnych zabaw itp. Spotkanie upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij