2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

IV rejonowy turniej w Powiatowym Zespole Szkół

2011-03-21

11 marca br. w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach odbył się rejonowy konkurs biologiczny "Człowiek - zagadka życia". Rywalizowało aż 44 uczniów reprezentujących 12 szkół z rejonu tyskiego, Katowic, Mysłowic i Woli.

 

Przez 90 minut rozwiązywali zadania  testowe dotyczące anatomii i fizjologii człowieka, jego zdrowia, ale także środowiska w którym przyszło mu żyć.

Komisja w składzie: Sylwia Pacwa, Elzbieta Mikrut i Sylwia Wituła - Majchrzyk zadecydowała o następującym podziale nagród.

I miejsce - Alicja Pisarzowska z Zespołu Szkół Nr 7 w Tychach

II miejsce Weronika Jarosz z Zespołu Szkół Nr 6 w Tychach

III miejsce Adam Załóg z Zespołu Szkół Nr 1 w Tychach

Laureaci konkursu otrzymali upominki, które wręczyła dyrektor lędzińskiego PZS Ewa Matusik.

Sponsorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Bieruniu, a współsponsorami Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, księgarz Jan Kasprzyk i piekarz Józef Krzemień z Lędzin

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij