2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Inter kontra Wzgórze

2011-05-11

Fatalna pogoda towarzyszyła meczu, który rozegrano w ramach trzeciej kolejki Amatorskiej Ligi Powiatowej, 3 maja na boisku przy SP 1 w Lędzinach Inter Lędziny kontra Wzgórze Hołdunów. Zawodnicy wykazali się dużym samozaparciem, podczas niesutannie padającego deszczu i zerowej temperaturze.

Zwyciężyła drużyna hołdunowska w stosunku 4 : 0, do przerwy 2 : 0. Gole zdobyli : Mateusz Dudek - 2 oraz po jednym Tomasz Bizon i Marek Zdziarski.

Sędziował bierunianin Andrzej Wilk, znany szachista, ale także pasjonat piłki nożnej.

Zwycięska drużyna gra w strojach ufundowanych przez hołdunowskie radne panie - Krystynę, Halinę i dwie Anny. Kapitanem drużyny jest Grzegorz Czyrwik, a kierownikiem Marek Zdziarski.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij