2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Integrowali się na wycieczce do Goczałkowic i Jankowic

2012-10-25

W sobotę 20 października odbyła się wycieczka zorganizowana przez zarząd Towarzystwa Kulturalnego im. Anielina Fabery w Lędzinach. Wzięło w niej udział około 40 osób - członkowie stowarzyszenia, jak również osoby z innych stowarzyszeń i organizacji - Związku Emerytów i Rencistów KWK „Ziemowit", Klubu Seniora przy MKS Lędziny, koła mniejszości niemieckiej w Lędzinach oraz chóru przy hołdunowskiej parafii Chrystusa Króla.

Grupa pod wodzą Ewy Matusik przewodniczącej TK, zwiedziła Stary i Nowy Ogród Kapiasa w Goczałkowicach. Na około dwóch hektarach powierzchni podziwiano tematyczne zakątki: ukojenia, romantyczny, z fontanną, górski, leśny, angielski ogród, ogród ciszy, ogród zachodzącego słońca.

Dalszy ciąg integrowania się grupy wycieczkowej nastąpił już na terenie rezerwatu żubrów w Jankowicach, nieopodal stylowej Karczmy Wiejskiej i miał charakter biesiady towarzyskiej.

 

foto: Mirosław Leszczyk

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij