2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Informacja Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej "Partner"

2016-10-27

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Partner” Sp. z o. o. informuje o zanieczyszczeniu wody pitnej na terenie osiedla Rotacyjne oraz rejonu MZOZ przy ul. Pokoju.  Prawdopodobnym czynnikiem zanieczyszczającym są rdzawe osady zalegające w rurociągach. Zanieczyszczonej wody nie należy spożywać jak również używać do prania, kąpieli  i mycia.

W związku z powyższym, do odwołania, na terenie osiedla został podstawiony  beczkowóz z wodą pitną. Woda do mieszkańców ul. Rachowy oraz Pokoju 37 zostanie dostarczona osobnym transportem.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Telefon kontaktowy POGOTOWIE WOD-KAN : 696-073-508

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij