2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Informacja dotycząca zamknięcia ulicy Podmiejskiej w Lędzinach.

2016-08-31

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z informacją otrzymaną od wykonawcy prac drogowych na ulicy Podmiejskiej w Lędzinach od dnia 01 września 2016 r. do odwołania zamknięty będzie odcinek tej ulicy.

W związku z powyższym, autobusy linii 253 po obsłudze przystanku „Hołdunów Targowisko” pojadą ulicą Ułańską z obsługą przystanków na swojej trasie, analogicznie w kierunku przeciwnym.

W tym okresie nie będą obsługiwane przystanki „Lędziny Fińskie Domki”, „Lędziny Podmiejska 10”,  „Lędziny Podmiejska 32”.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij