2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

II Powiatowe Warsztaty Plastyczne dla Osób Niepełnosprawnych pn. Interart 2010

2010-11-18

9 listopada w Gimnazjum nr 2 w Lędzinach odbyły się  II Powiatowe Warsztaty Plastyczne dla Osób Niepełnosprawnych pn. Interart 2010. W warsztatach brało udział ponad 90 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów oraz podopiecznych Ośrodka Błogosławiona Karolina w Lędzinach.

 

Inicjatywa ta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Prace uczestników warsztatów zostaną przeznaczone na licytację do lędzińskiego sztabu WOŚP.

Zakup materiałów plastycznych, dyplomów dla wszystkich uczestników i poczęstunek sponsorowało Gimnazjum nr 2 i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij