2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Gospodarze ustąpili pola

2010-03-25

W rozegranym w sobotę, 20 marca, XVI halowym turnieju rad miast i gmin powiatu bieruńsko-lędzińskiego w piłce nożnej o puchar przewodniczącego Rady Miasta Lędziny, Piotra Gorzenia, lędzińska reprezentacja zajęła czwarte miejsce.

Zwyciężyła  drużyna  drużyna z Imielina, w składzie : Marian Oleś, Jan Chwiędacz, Mirosław Szendera, Krzysztof Szluzy, Krzysztof Saternus, Marian Synowiec, Tadeusz Komandera i Tadeusz Hericht. Drugie miejsce zdobył zespół z Chełmu Śl., trzecie z Bojszów, a dopiero piątą reprezentacja Rady Powiatu.

Mecze sędziowali Robert Żmijewski i Tadeusz Kufel, a organizatorem turnieju był wiceprezes Fundacji Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki w Lędzinach, Eugeniusz Pluszczyk.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij