Remont i modernizacja Przychodni Specjalistycznej w Lędzinach

 

REMONT I MODERNIZACJA PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ PRZY

 UL. POKOJU 17 W LĘDZINACH

 

Niewątpliwie rok 2009 zapisze się w historii naszej największej placówki leczniczej rokiem wielkich zmian. Po wykonaniu w poprzednich latach gruntownych remontów instalacji sanitarnych i elektrycznych przystąpiono do ostatniego etapu inwestycji, po którym budynek zarówno wewnątrz jaki zewnątrz otrzyma nowy wygląd. Obecnie trwają już prace związane z modernizacją Oddziału Rehabilitacji Narządu Ruchu na II piętrze budynku. Zostaną gruntownie wyremontowane sale chorych, zostanie położona nowa wykładzina podłogowa, na ścianach w dolnej części zostanie zamontowana nowoczesna okładzina winylowa, a powyżej gładź gipsowa malowana farbami z zastosowaniem technologii ceramicznej. Podobny zakres robót wykonywany jest na widocznym na zdjęciu korytarzu. Całość prac wykonanych zgodnie z projektem aranżacji wnętrza zapewni przyjazną i nowoczesną przestrzeń, co ma zawsze pozytywny wpływ na samopoczucie przyszłych pacjentów oddziału oraz pracującego tam personelu.

 

Już niebawem rozpoczną się dalsze prace związane z remontem i modernizacją przychodni specjalistycznej na parterze i piętrze budynku oraz prace związane z termomodernizacją budynku. Należy również zaznaczyć iż większość kosztów powyższych inwestycji jest pokrywana z pozyskanych środków zewnętrznych.

 

Prace wykończeniowe przy remoncie Oddziału Rehabilitacji Narządów Ruchu

Prace wykończeniowe przy remoncie Oddziału Rehabilitacji Narządów Ruchu

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij