Oświetlenie ul.Lędzińskiej

Oświetlenie ul.Lędzińskiej

Zakończył się II etap modernizacji oświetlenia ul. Lędzińskiej. Lampy zostały wymienione na odcinku od ul. Stadionowej do kolejki. Ośmiometrowe latarnie z wyprofilowanymi aluminiowymi słupami zakończone są jednym punktem świetlnym o mocy, która oświetli jezdnę i biegnące wzdłuż niej chodniki. Nowe lampy mają zainstalowane energooszczędne żarówki wyposażone w mechanizm pozwalający na automatyczne ograniczenie poboru mocy w godzinach nocnych ze 150 do 100 wat z zachowaniem odpowiedniej widoczności na drodze.

Działania te pozwolą uzyskać znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, poprawę jakości i standardu oswietlenia.

W przyszłym roku planowana jest modernizacja oświetlenia ulicy Hołdunowskiej. Inwestycja będzie realizowana etapami i zakończy się na wysokości cementowni Dyckerhoff.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij