Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 2

 

Rozbudowa i modernizacja budynku Miejskiego Przedszkola z Oddziałami

Integracyjnymi Nr 2 w Lędzinach przy ul. Hołdunowskiej 20

 

 

14 października 2010r. oddano do użytku budynek Miejskiego Przedszkola nr 2 w Lędzinach.

W piwnicach przedszkola znajdują się kotłownia, pomieszczenia konserwatora – warsztat wraz z sanitaritami, pralnia oraz towarzyszące pomieszczenia gospodarcze, sztania z sanitaritami dla personelu pomocniczego oraz magazyn sprzętu, pomieszczenia kuchni wraz ze stołówką dla dzieci oraz sala ćwiczeń ruchowych. Na parterze znajduje się szatnia dla dzieci, dwie sale zajęć dla grup integracyjnych z małymi salami „wyciszenia” oraz sala dla 3-latków z sypialnią, w każdej sali są toalety z natryskiem. Na parterze znajdują się także gabinety terapeuty oraz logopedy, pełniący również funkcję gabinetu pielęgniarki.

Na piętrze budynku mieści się sala dla grupy integracyjnej z dodatkową małą salą, cztery sale zajęć każda z sanitariatami, sala ćwiczeń ruchowych z magazynem sprzętu, dwa magazyny na prace dziecięce, pomieszczenia administracyjne.

Budynek jest w całości dostępny dla osób niepełnosprawnych, winda oraz wszechstronna pochylnia ułatwią korzystanie z przedszkola osobom przybywającym z małymi dziećmi w wózkach.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij