2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Gmina Lędziny na Powiatowych Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie

2011-06-14
Gmina Lędziny już po raz ósmy uczestniczyła w Powiatowych Targach Przedsiębiorczości i Ekologii, które odbyły się w dniach 11-12 czerwca br. tradycyjnie w halach PHU "Metale" S.A.w Imielinie.

Targi organizowane są już od 2003r. Służą wsparciu przedsiębiorczości i kooperacji, promowaniu firm i kreowaniu ich wizerunku, prezentowaniu nowości. Udział w targach pozwala przedsiębiorcom lepiej poznać potrzeby rynku, nawiązać nowe kontakty handlowe, a klientom skorzystać z lokalnej oferty.

Podczas targów odbyło się I Powiatowe Forum Pracodawców pod hasłem "Przekażmy młodym fach", zwołane w celu promocji kształcenia zawodowego oraz jego dostosowania do potrzeb naszego rynku pracy.

Najlepsi wystawcy zostali uhonorowani  nagrodą "Złotego liścia". 

Ofercie wystawienniczej towarzyszył również bogaty program wydarzeń o charakterze kulturowym.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij