• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Głosuj na reprezentanta śląskiego w Internetowym Konkursie KRUS „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

2022-08-30

Na stronie telewizji interaktywnej AgroNews pod adresem https://agronews.com.pl/ rozpoczął się Internetowy Konkurs KRUS “Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. W konkursie można wybrać najlepsze gospodarstwo, spośród wszystkich 16 zwycięzców wojewódzkich eliminacji sztandarowego konkursu prewencyjnego Kasy. Województwo śląskie reprezentuje w tym roku gospodarstwo państwa Ilony i Bernarda Stroków z gminy Jasienica, w powiecie bielskim.

Telewizja Interaktywna AgroNews już od 12 lat jako partner Ogólnokrajowego Konkursu KRUS “Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, edukuje i informuje rolników    o zasadach ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Prowadzona przez telewizję sonda znajduje się pod banerem zatytułowanym „Zagłosuj na najbezpieczniejsze gospodarstwo w internetowym konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022”

 

Na wybrane gospodarstwo można głosować od 23 sierpnia od godziny 8:00 do 23 września 2022 roku do godziny 00:00.

 

W tym roku partnerem strategicznym Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2022” zostało dobrze znane rolnikom PUH „Chemirol” sp. z o.o., które od przeszło 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla rolnictwa w ramach autorskiego programu „Idę po rekord”.

 

Konkurs KRUS promuje zasady ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Udział w nim brały osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą i ubezpieczone w KRUS. Przebiegał w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym. Do udziału w XIX edycji konkursu zgłoszono 994 gospodarstwa indywidualne.

 

Gospodarstwa 16 wojewódzkich finalistów XIX Ogólnokrajowego Konkursu BGR wizytowała i oceniała powołana przez Prezesa KRUS Centralna Komisja Konkursowa.

 

W ocenie Komisji wszystkie finałowe gospodarstwa wyróżniał: ład i porządek w obejściu, dobrze zaplanowane i utrzymane oraz oświetlone ciągi komunikacyjne, bardzo dobry stan techniczny maszyn i urządzeń, właściwie wyposażone warsztaty, dbałość o poszanowanie środowiska naturalnego.

 

Zwycięzca konkursu internetowego otrzyma:

- Nagrodę od sponsora konkursu – firmy PUH „Chemirol” sp. z o.o.o voucher   w kwocie 3000 zł na produkty z oferty firmy

- Nagrodę od Prezes Telewizji Interaktywnej AgroNews: statuetkę oraz voucher do spa dla dwóch osób.

Zapraszamy do internetowego głosowania na reprezentantów województwa śląskiego!

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov